Protetyka - klucz do pełnego uśmiechu

Protetyka

Protetyka pozwala na odtworzenie pełnego uśmiechu w każdych warunkach. Piękny uśmiech to nie tylko kwestia estetyki, ale też zdrowia. Ta dziedzina umożliwia uzupełnienie nawet rozległych braków zębowych, ale również pozwala na odtworzenie znacznych ubytków w obrębie jednego zęba zniszczonego próchnicą, po urazach czy ze znacznym niedorozwojem tkanek.

Prawidłowy zgryz jest możliwy dzięki harmonijnemu i pełnemu kontaktowi guzkowo-bruzdkowemu zębów górnych i dolnych, a więc staramy się, aby każdy ząb miał prawidłową wysokość, co przy znacznej utracie własnych tkanek możliwe jest dzięki protetyce.

Materiały stosowane w protetyce są bardzo estetyczne, trwałe, spełniają wszystkie wymagania użytkownika. Pełny uśmiech jest możliwy!

 

zobacz także: Materiały stosowane w protetyce Wkłady i nakłady koronowe Korony protetyczne Wkłady koronowo-korzeniowe Licówki porcelanowe Mosty protetyczne Mosty AET Protezy szkieletowe Protezy acetalowe Protezy kombinowane (bezklamrowe) Protezy akrylowe Mikroprotezy Protezy natychmiastowe Proteza - i co dalej?